מדריכים

מקדם אתרים בגוגל

מנוע החיפוש של גוגל

מנועי החיפוש השונים כמו גוגל, בינג, יאנדקס ועוד הופכים מיום ליום חזקים וחשובים כשאנו מתייחסים למדיה הדיגיטלית. בכל יום בעולם מתבצעים מיליוני חיפושים שונים ובהתאם לתוצאות אנשים קונים, מוכרים מקבלים לקוחות חדשים ועוד הרבה דברים.

התחומים שונים ומגוונים, אנשים מחפשים מוצרים או שירותים שלהם הם זקוקים ואתם כבעלי עסק מאוד מעוניינים שבתוצאות החיפוש הראשונות יופיע העסק שלכם, לא פשוט כי הרי ישנם מאות ואם לא אלפים אשר רוצים להופיע בתוצאות החיפוש בדיוק כמוכם והם מוכנים לעשות למען זה.

ישנם ביטויים בהם התחרות גדולה ובאחרים התחרות קונה יותר אבל דבר אחד בטוח, אם רוצים להשיג תוצאות צריך מי שמבין כיצד מנועי חיפוש עובדים וכיצד ניתן "לתמרן" את מנוע החיפוש לבחור דווקא את האתר הזה או אחר להיות קודם בתוצאות חיפוש.

האם אני צריך מקדם אתרים?

התשובה ברוב המקרים תהיה כן אתה צריך מקדם אתרים, כן גדול מאד…. אם אתה רוצה להיום קיים באינטרנט זה אומר להעסיק את מי שמקצועו הוא קידום אתר האינטרנט שלך למקומות ריאליים בתוצאות חיפוש, פעם היו לוקחים סוכן מכירות שיסתובב בין עסקים וידפוק על הדלתות היום בעלי העסקים מחפשים את השירות שבו הם מעוניינים לכן צריך מקדם אתרים.

כיצד לבחור מקדם אתרים?

השאלה כיצד לבחור מקדם אתרים היא שאלה טובה, כיצד הייתם בוחרים טכנאי מחשבים, בטח לפי המלצות של חברים או מודעה שראיתם בעיתון או על הלוח השכונה, אז הלוח התחלף במנוע חיפוש והחברים נשארו אותו דבר, מחפשים בגוגל מקדם אתרים אם יש תוצאות אז המקדם עושה עבודה טובה, אבל כמו שאמרנו בתוצאות החיפוש מופיעים בעמוד ראשון רק 10 תוצאות כך שאם התחרות גדולהבמיוחד בתחום זה ולכן יהיה קשה מאד ואף אולי בלתי אפשרי להצליח להכנס לעמוד ראשון, לכן יש חברים, התייעצות אף פעם לה הזיקה.

לסיכום

אם אתם רוצים להרחיב את אמצעי השיווק שלכם, להגיע ללקוחות לא רק אלו בסביבתכם ואתם חושבים שאינטרנט הוא כלי חביב ואתם גם רוצים אז חפשו בגוגל מקדם אתרים ותתחילו למכור.

עוד כתבות מעניינות

מדריך: למצוא את כל התמונות הכפולות במחשב עם תוכנת Awesome Duplicate Photo Finder

מנהל האתר

לקפל חולצה ב2 שניות, לקשור שרוכים בשניה אחת ולקשור עניבה ב 10 שניות – 3 טיפים שישדרגו את החיים שלכם

מנהל האתר

הורדת סרטונים מ Youtube ללא תוכנה

מנהל האתר