פייסבוק

השאלון

היא צלמת בחסד עליון שתופסת רגעים קטנים ומרגשים והופכת אותם לבלתי נשכחים. דואגת להעלות לרשת תמונות צבעוניות ומעוררות השראה  החל מאגלי טל ופרפרים ועד לכלות סמוקות ביום חתונתם. בלוגרית אוכל טבעוני הכולל בתוכו מתכונים, טיפים וכמובן תמונות מעוררות תאבון. ובנוסף אושיית פייסבוק  המפיצה ברשת מסרים של אור ואהבה ועל הדרך גם פרויקטים  יחודיים  המאגדים תמונות שונות מכל רחבי העולם. קבלו את: נטלי הולדינג.

בפייסבוק מאז: 04.12.2007

כמות חברים:  כרגע המכסה מלאה

מדיניות אישורי חברות: מבחינתי אין מדיניות, כולם נכנסים ללא בדיקה מקדימה. השאלה היא מי נשאר כי אם יש חבר שאינו פעיל ותופס מקום של אחרים אני מורידה אותו מהרשימה ודואגת להשאיר הודעה שמי שרוצה יכול להיות רשום כמנוי.

כמה שעות ביום את בפייסבוק? מהרגע שאני מתעוררת עד הרגע שאני הולכת לישון. הפרופיל שלי פתוח תמיד ורק את פעילות הצאט אני משביתה בזמן עבודה. בפועל אפשר להגיד שאני נמצאת כארבע שעות ביום באופן רצוף בפייסבוק ובהן אני מספיקה לארגן אלבומים,לשוחח עם חברים ומנויים חדשים להעלות צילומי אוכל ולשתף במחשבותיי ובמעלליי במהלך היום.

פייסבוק בשבילי זה: השער לעולם. דרך הפייסבוק אני מארגנת קבוצות חברים, מנהלת דפים אישיים ועסקיים (כמו הדף העסקי שלי כצלמת) משוחחת עם בעלי מקצוע ואפילו מצליחה להגיע ולגעת באלפי אנשים שמחפשים השראה ואהבה.

אחד הדברים המרתקים ביותר בעמוד הפייסבוק שלך הוא אוסף התמונות הייחודי  "world star jumping"  שצולם על ידי אנשים שונים ברחבי העולם ונשלח אלייך, מאיפה הגיע הרעיון?  תמיד אהבתי צילום והיה לי פטיש לצילום פרטים. יום אחד כשעברתי על אלבומים שונים הבחנתי בתבנית שחזרה על עצמה, כמעט בכל אלבום טיול שלי.מצאתי צילומים של רגליים מלמעלה או צילומים שלי קופצת בצורת כוכב, החלטתי לאסוף אותם לאלבום אחד גדול. ואז עלה הרעיון לפרסם אותם בפייסבוק.

נטלי עושה כוכב.

איך היו התגובות שקיבלת ברשת? להפתעתי זה קיבל המון אהדה, ולאחר  כיומיים החלטתי לפתוח את האלבום לחברים על מנת לשתף בצילומים שלהם גם יחד, הרי אלו מסוג הצילומים שבדר"כ נשארים ב"מגירה" והייתה לי הרגשה שכולם ישמחו למקום לשתף בו את עצמם, והכי כיף יחד.

אז גם  התחלתי את אלבום "עולמו הסודי של החיוך", ביום אחד שמח במיוחד פשוט ראיתי אותם סביבי, בכל מיני חפצים.זה  פשוט גרם לי לחייך, צילמתי והרגיש לי נכון להמשיך ולצלם, כי זה כמו סוג של פוקוס, ברגע שאתה מודע לזה, אתה לא יכול שלא לשים לב לזה יותר, החושים שלך מתכווננים והדימיון מתחיל לפעול smile אני מקבלת מידי יום חיוכים/פרצופים מחברים ששולחים לי עם צירוף הודעה/תלונה שמאז שנפתח האלבום, הם לא מפסיקים לראות אותם…. בעיניי זה מבורך.

סיטואציה מביכהמוזרה שקרתה לך בפייסבוק: כאן אפשר לומר שקראו די הרבה דברים אבל אם לבחור אחד אז סביר להניח שזה יהיה המקרה בו אני ובן זוגי הצטלמנו בעירום מרומז ואומנותי. כשחמותי היקרה ראתה את התמונה היא מצאה שזה לא מבדר או אומנותי בכלל. הסיפור נגמר בזה שהגבלנו את יכולת הצפייה בצילומים אישיים שלנו לחברים בלבד.

אחרי מי את עוקבת בפייסבוק? חברה אחת ושמה יסמין לוי. עיתונאית ב"ידיעות אחרונות" שממש לא מזמן הודיעה על סיום תפקידה וכותבת מדהים. אני פשוט מכורה לכתיבה שלה!

הקבוצה שאת הכי פעילה בה: "מתכונים טבעונים" בה אני משתפת מתכונים מהבלוג שלי, עונה על שאלות וחולקת מהידע שלי לגביי בישול טבעוני. אני רואה בזה שליחות והשלב הבא בתזונת האדם.

ככה נראה אוכל טבעוני. גם טעים וגם בריא!

ספרי על קישור שהסתובב ברשת וריגש אותך: אוו זאת שאלה קשה מאוד. אני מטבעי בחורה רגישה שמזילה דמעה כמעט מכל פוסט . ובערך כל דבר מצליח לרגש ולזעזע אותי. אבל אם אני חושבת על זה שוב אז סיפורה של אירנה סנדלר, חסידת אומות העולם שהצילה 2500 ילדים בתקופת השואה. אני מצרפת לינק ושוב עם דמעות בעיניים מהתרגשות

אם צוקרברג מבקש להשאיר תמונה אחת איזה תמונה היית משאירה? צילום משפחתי שלי ושל בן זוגי עם הבת שלנו אושן.

התמונה היחידה שהיתה משאירה..

שתפי אותנו בטיפ למשתמש הממוצע ברשת החברתית: לקחת את הכלי המופלא הזה ולהשתמש בו בצורה הכי טובה שיש אם אתה מחפש חברים-צור אינטראקציה עם אנשים. אם אתה רוצה לשנות-ספר לעולם מה אפשר לעשות אחרת. אם אתה רוצה חשיפה- שים את עצמך מול כולם ותראה לכל העולם מה את שווה. יש משפט שאני מאוד אוהבת שאומר:" הזדמנויות רוקדות עם מי שכבר נמצא על רחבת הריקודים" כדי להגיע להצלחה צריך להעיז ולנסות שוב ושוב כי היא לא תדפוק לכם בדלת אם לא תזמינו אותה. קדימה, תתחילו לשנות!

עוד כתבות מעניינות

למחוק את כל ההודעות בפייסבוק בלחיצה אחת!

מנהל האתר

אפליקציה להורדת סרטונים מפייסבוק

מנהל האתר

פייסבוק, ICQ, מסנג'ר.. כולם במקום אחד!

מנהל האתר