הידעת?

האישה שהקריבה את הכל בשביל הכלב שלה כשהטיטניק טבעה

זהו סיפור קטן מבין רבים שקרו בזמן טביעתה של ספינת הפאר הטיטניק, סיפור על אישה לא מוכרת, כזאת שתזכר לעד בהיסטוריה כאחת מנוסעות הספינה המוכרות ביותר בעולם וזהו גם סיפור על אדם שהקריב את הכל בשביל כלבה האהוב.

סיפורה של אן אליזבת או כמו שחבריה הקרובים קראו לה "ליזי" מתחיל ביום שרצתה לבלות את חופשתה על ספינת תענוגות ולרוע מזלה היא בחרה לצאת לשייט על לא אחרת מספינת הטיטאניק ומסתיים ב -15 באפריל 1912 ביום בו הספינה ירדה למצולות.

בשעה 23:40 ב 14 באפריל הספינה פוגעת בקרחון ענק שפער חור בצידי הסירה העצומה והסירה שתוכננה להיות בלתי ניתנת לטיבעה החלה את דרכה באיטיות אל מעמקי האוקינוס, על הספינה החלה מהומה אדירה כשנוסעי הספינה החלו להתרוצץ בפאניקה ולהגיע לעבר סירות ההצלה שהיו בצידי הספינה גם ליזי "גיברות הסיפור" ניגשה במהירות לאחת מסירות ההצלה שהחלו לרדת לכיוון הים ויחד איתה כלבה מסוג דני ענק, הניצולים האחרים שראו את גודלו הענק של הכלב, לא אפשרו לה בשום אופן להעלות אותו יחד איתה לסירת ההצלה. ולאחר שלא הצליחה לשכנע אותם, ליזי עשתה מעשה והחליטה שהיא לא נוטשת את כלבה האהוב בשום אופן והיא נשארת יחד איתו על הספינה השוקעת.

מספר ימים מאוחר יותר מצאו אותה המחלצים על אחת מהריסות הספינה כשהיא מחובקת עם הכלב האהוב כששניהם קפואים וללא רוח חיים.

עוד כתבות מעניינות

הידעת? מהו זמן השיהוק הארוך ביותר בעולם

מנהל האתר

הידעת? מה המילים הראשונות שנאמרו אי פעם בטלפון?

מנהל האתר

הידעת? פיל לא יכול לקפוץ

מנהל האתר